Opis usługi

 

Ochrona lakieru

Przepisy ekologiczne nakładają na producentów samochodów obowiązek stosowania lakierów bez dodatku np. ołowiu. Z tego powodu lakiery są bardzo miękkie i narażone na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Rozwiązaniem jest stosowanie poliuretanowych folii ochronnych o właściwościach samoregeneracji, folie mogą być stosowane dla lakierów matowych i błyszczących.

Proponujemy kilka wersji ochrony uzależnionych od warunków użytkowania i wymagań właściciela.

Zalety:

  • ochrona przed mechanicznymi i chemicznymi uszkodzeniami lakieru
  • niemal niewidoczna folia
  • łatwość usunięcia
  • nie uszkadza lakieru
  • montaż bez użycia ostrych narzędzi

 

Nakładanie folii ochronnej w 3 opcjach

 

Zabezpieczenie newralgicznych partii karoserii profesjonalną folią. Ultra przejrzysta i wytrzymała folia daje 100% zabezpieczenie przed odpryskami lakieru, piaskowaniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

XPEL Protective Films

XPEL ULTIMATE – NIE JEST TO ZWYKŁA FOLIA OCHRONNA

Zwykłe folie ochronne z powodu złej jakości kleju często żółkną i pękają. Po instalacji na folii widoczne są blizny i przebarwiania. Widać to już po krótkim czasie od instalacji.

Skonstruowany z kombinacji zaawansowanych polimerów elastomerowych specjalny lakier bezbarwny XPEL nie tylko zapobiega odbarwieniu się folii na skutek zanieczyszczenia i promieniowania ultrafioletowego. Potrafi także samo-regenerować się z hologramów i lekkich rys, które mogą wystąpić w wyniku zwykłego mycia i suszenia lub codziennej jazdy.

 

Zanieczyszczenia takie jak owady, ptasie odchody i smoły drogowej łatwo się usuwają z powierzchni XPEL Ultimate za pomocą miękkiej szmatki, a zarysowania i lekkie zadrapania (jeżeli powstaną na powierzchni folii) znikają w ciągu kilku minut – w upale słońca lub cieple garażu. Powierzchnia folii będzie jak nowa.

 

I ten poziom ochrony przychodzi bez kompromisu. Gładkie wykończenie XPEL ULTIMATE gwarantuje, że nie powstają niepożądane tekstury, powszechnie określane jako „skórka pomarańczowa”. Powierzchnia jest nie do odróżnienia od lakieru fabrycznego. Gwarantuje to profesjonalny montaż przez jednego z naszych przedstawicieli.

 

Przeszkoleni instalatorzy zapewniają dokładne dopasowanie wokół elementów takich jak wloty powietrza, czujniki parkowania, wnęki reflektorów i innych elementów konstrukcyjnych. Folia, tam gdzie to możliwe, jest zawinięta aby nie było widać jej krawędzi.

 

Jeździsz jednym z najlepszych samochodów na świecie. Chronisz go najlepszą folią ochronną dostępną na rynku.

 

Usługa aplikacji folii XPEL Ultimate

Przykładowe realizacje