Opis usługi

 

To wysoko specjalistyczne usługi, wykonywane wyłącznie przez przeszkolonych techników posiadających wieloletnie doświadczenie w obróbce powłok lakierniczych.

Korekta lakieru to jeden z najbardziej złożonych procesów, które oferujemy w naszym studio. Celem zabiegu jest trwałe usunięcie defektów lakieru, które powstały podczas eksploatacji pojazdu.  Przywracamy lakierowi piękny połysk, głębi koloru i idealną strukturę. Efekt finalny naszej pracy może przewyższać wygląd lakieru auta nowego.

Korekta lakieru umożliwia usunięcie defektów takich jak:

  •     hologramy / smugi po nieprofesjonalnym polerowaniu
  •     utlenienia czyli wyblakłej warstwy lakieru wierzchniego
  •     zmatowień spowodowanych myjniami automatycznymi
  •     wtrąceń i zacieków lakierniczych
  •     Normalizowanie efektu skórki pomarańczy

Korekta lakieru nie usunie defektów głębszych niż grubość lakieru wierzchniego czyli np. rysy sięgającej do lakieru bazowego lub podkładu.

OneSTEP

Korekta jednoetapowa, przynosi bardzo fajny rezultat w przypadku niezbyt zniszczonych lakierów. Specjalnie dobraną kombinacją past typu Finish lub OneStep i odpowiednich padów polerskich do danego lakieru, staramy się usunąć z powłoki lakierniczej jak największą ilość mikro rysek, hologramów i oksydację. Po takim polerowania nawet zadbany lakier nabiera świeżości i niespotykanej gładkość.

 

TwoSTEPS

Korekta dwuetapowa, to złożony proces polerowania lakieru. W pierwszym kroku odpowiednio dobraną kombinacją past polerskich i padów typu CUT lub OneSTEP, staramy się usunąć jak największą liczbę defektów lakieru, po to aby w drugim kroku, wypracować idealną powierzchnię lakieru bez hologramu. Taka kombinacja daje 100% satysfakcji w przypadku lekko lub średnio zniszczonych lakierów.

 

ThreeSTEPS +

Korekta lakieru wykonywana w trzech krokach jest skierowana do mocno zniszczonych zmatowionych lakierów lub lakierów nowych na których występuje zjawisko nieharmonijnej skórki pomarańczy. Pierwszy krok korekty polega na bardzo mocnym i dokładnym cutingu, drugi na wyprowadzaniu powierzchni poprzez polishing a trzeci na finishing’u. Praca wykonana z najwyższą uważnością i skupieniem na detalach gwarantuje, że lakier Twojego auta nigdy wcześniej nie wyglądał lepiej.

 

 

Przykładowe realizacje