usługa detailingu

Ochrona lakieru Folią bezbarwną

Szczegóły Usługi

 

Ochrona lakieru

Przepisy ekologiczne nakładają na producentów samochodów obowiązek stosowania lakierów bez dodatku np. ołowiu. Z tego powodu lakiery są bardzo miękkie i narażone na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Rozwiązaniem jest stosowanie poliuretanowych folii ochronnych o właściwościach samoregeneracji, folie mogą być stosowane dla lakierów matowych i błyszczących.

Proponujemy kilka wersji ochrony uzależnionych od warunków użytkowania i wymagań właściciela.

Zalety:

  • ochrona przed mechanicznymi i chemicznymi uszkodzeniami lakieru
  • niemal niewidoczna folia
  • łatwość usunięcia
  • nie uszkadza lakieru
  • montaż bez użycia ostrych narzędzi

 

 

Zabezpieczenie newralgicznych partii karoserii profesjonalną folią. Ultra przejrzysta i wytrzymała folia daje 100% zabezpieczenie przed odpryskami lakieru, piaskowaniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

http://www.xpel.com/

XPEL ULTIMATE – NIE JEST TO ZWYKŁA FOLIA OCHRONNA

Zwykłe folie ochronne z powodu złej jakości kleju często żółkną i pękają. Po instalacji na folii widoczne są blizny i przebarwiania. Widać to już po krótkim czasie od instalacji.

Skonstruowany z kombinacji zaawansowanych polimerów elastomerowych specjalny lakier bezbarwny XPEL nie tylko zapobiega odbarwieniu się folii na skutek zanieczyszczenia i promieniowania ultrafioletowego. Potrafi także samo-regenerować się z hologramów i lekkich rys, które mogą wystąpić w wyniku zwykłego mycia i suszenia lub codziennej jazdy.

 

Zanieczyszczenia takie jak owady, ptasie odchody i smoły drogowej łatwo się usuwają z powierzchni XPEL Ultimate za pomocą miękkiej szmatki, a zarysowania i lekkie zadrapania (jeżeli powstaną na powierzchni folii) znikają w ciągu kilku minut – w upale słońca lub cieple garażu. Powierzchnia folii będzie jak nowa.

 

I ten poziom ochrony przychodzi bez kompromisu. Gładkie wykończenie XPEL ULTIMATE gwarantuje, że nie powstają niepożądane tekstury, powszechnie określane jako „skórka pomarańczowa”. Powierzchnia jest nie do odróżnienia od lakieru fabrycznego. Gwarantuje to profesjonalny montaż przez jednego z naszych przedstawicieli.

 

Przeszkoleni instalatorzy zapewniają dokładne dopasowanie wokół elementów takich jak wloty powietrza, czujniki parkowania, wnęki reflektorów i innych elementów konstrukcyjnych. Folia, tam gdzie to możliwe, jest zawinięta aby nie było widać jej krawędzi.

 

Jeździsz jednym z najlepszych samochodów na świecie. Chronisz go najlepszą folią ochronną dostępną na rynku.

 

Usługa aplikacji folii XPEL Ultimate

 

 

Zdjęcia usługi

Sprawdź inne usługi detailingu

Usuwanie wgnieceń PDR

  PDR – Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Każda ingerencja lakiernicza obniża wartość auta, a usunięcie oryginalnej powłoki lakierniczej wiąże się z ryzykiem pojawienia się wcześniejszej

Więcej »
Naprawy SMART Kokpit

Naprawy SMART Kokpit

Usługa profesjonalnej naprawy kokpitu Pęknięcia, otarcia, dziury i przebarwienia w tworzywach sztucznych, skutecznie usuwamy stosując naprawy w technologii SMART. Fachowo przeprowadzona naprawa jest praktycznie niezauważalna

Więcej »
Pranie i impregnacja Dachu Cabrio

Pranie i impregnacja Dachu Cabrio

Czyszczenie i impregnacja dachów cabrio, polega na usunięciu zanieczyszczeń przy użyciu dedykowanych delikatnych detergentów a następnie zabezpieczeniu przed płowieniem oraz wsiąkaniem brudu w głąb poszycia.

Więcej »

Renowacja, polerowanie, korekta lakieru

  To wysoko specjalistyczne usługi, wykonywane wyłącznie przez przeszkolonych techników posiadających wieloletnie doświadczenie w obróbce powłok lakierniczych. Korekta lakieru to jeden z najbardziej złożonych procesów,

Więcej »
Renowacja tapicerki skórzanej

Renowacja tapicerki skórzanej

Usługa polega na usunięciu uszkodzeń tapicerki skórzanej takich jak: silne nieusuwalne przebarwienia, przetarcia i pęknięcia do lica skóry, uszkodzenia powstałe w wyniku długotrwałej eksploatacji. Naprawie

Więcej »
Hydrofobizacja kwarcowa szyb

Hydrofobizacja kwarcowa szyb

Hydrofobizacja szyb to proces składający się z przygotowania podłoża, czyli maszynowego oczyszczenia szyby z głęboko przylegających osadów i wtrąceń, a następnie aplikacji nano powłoki. Stosowana

Więcej »

ul. Dąbska 75

70-789 Szczecin

501 377 438

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami