usługa detailingu

Ochrona lakieru Folią bezbarwną

Szczegóły Usługi

Przepisy ekologiczne nakładają na producentów samochodów obowiązek stosowania lakierów bez dodatku np. ołowiu. Z tego powodu lakiery są bardzo miękkie i narażone na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Rozwiązaniem jest stosowanie folii ochronnych o właściwościach samo-regeneracji, folie mogą być stosowane dla lakierów matowych i błyszczących.

Folia uchroni karoserię Twojego drogocennego auta od głębokich rys, odprysków lakieru i innych zdarzeń losowych. Folia jest klarowna, posiada zdolności do samo regeneracji mikro defektów które na niej powstaną oraz zapobiega negatywnym skutkom działania promieni UV i ostrej chemii. Te cechy sprawiają, że nie istnieje doskonalsza forma ochrony. Tego jesteśmy pewni w 100%. Możemy zabezpieczyć tylko zderzak, reflektory, maskę, całą karoserię lub to co uznasz za słuszne.

Proponujemy kilka wersji ochrony uzależnionych od warunków użytkowania i wymagań właściciela

 

Zalety:

  • ochrona przed mechanicznymi i chemicznymi uszkodzeniami lakieru
  • niemal niewidoczna folia
  • łatwość usunięcia
  • nie uszkadza lakieru
  • montaż bez użycia ostrych narzędzi

 

 

 

XPEL – NIE JEST TO ZWYKŁA FOLIA OCHRONNA

Zwykłe folie ochronne z powodu złej jakości kleju często żółkną i pękają. Po instalacji na folii widoczne są blizny i przebarwiania. Widać to już po krótkim czasie od instalacji.

Skonstruowany z kombinacji zaawansowanych polimerów elastomerowych specjalny lakier bezbarwny XPEL nie tylko zapobiega odbarwieniu się folii na skutek zanieczyszczenia i promieniowania ultrafioletowego. Potrafi także samo-regenerować się z hologramów i lekkich rys, które mogą wystąpić w wyniku zwykłego mycia i suszenia lub codziennej jazdy.

Zanieczyszczenia takie jak owady, ptasie odchody i smoły drogowej łatwo się usuwają z powierzchni XPEL Ultimate za pomocą miękkiej szmatki, a zarysowania i lekkie zadrapania (jeżeli powstaną na powierzchni folii) znikają w ciągu kilku minut – w upale słońca lub cieple garażu. Powierzchnia folii będzie jak nowa.

Cena usługi: od 1400 PLN

 

 

Zdjęcia usługi

Sprawdź inne usługi detailingu

Pielęgnacja tapicerki skórzanej

Pielęgnacja tapicerki skórzanej

Ekskluzywna pielęgnacja tapicerki skórzanej to kilkuetapowy proces, składający się z dogłębnego czyszczenia, wydobycia z por zalegającego brudu oraz tłuszczu a następnie odżywienia i impregnacji. Zaniedbana,

Więcej »

Usuwanie rys

Do problematycznych małych lub średnich rys i odprysków, stosujemy unikatowy i opatentowany odpowiednik lakieru samochodowego o specjalnych właściwościach, który zapewnia trwałe rozwiązanie problemu. Zadraśnięcia, zarysowania

Więcej »
Detailingowe oczyszczanie tapicerki

Detailingowe oczyszczanie tapicerki

Przy użyciu odkurzacza ekstrakcyjnego, parownicy, ozonatora oraz środków o działaniu penetrującym i bakteriobójczym, dogłębnie oczyszczamy tapicerkę, podsufitkę oraz wykładziny. Usuwamy, nie tylko powierzchniowe zabrudzenia, ale

Więcej »
Renowacja plastikowych kloszy lamp

Renowacja plastikowych kloszy lamp

Praca polega na renowacji zewnętrznej powierzchni lamp, poprzez maszynowe polerowanie. Klosz po takim zabiegu, zabezpieczamy przed promieniowaniem UV i matowieniem, filmem ochronnym. Przywrócenie fabrycznego wyglądu

Więcej »
Pranie i impregnacja Dachu Cabrio

Pranie i impregnacja Dachu Cabrio

Czyszczenie i impregnacja dachów cabrio, polega na usunięciu zanieczyszczeń przy użyciu dedykowanych delikatnych detergentów a następnie zabezpieczeniu przed płowieniem oraz wsiąkaniem brudu w głąb poszycia.

Więcej »

ul. Dąbska 75

70-789 Szczecin

501 377 438

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami